Lenka Meidlová

Lenka Meidlová

Zde může být text o autorovi

Vítáme Vás na našich stránkách

Plán akcí...

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4517"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tento skvělý nápad padá právě na cestě smiley
Play sim city 3000
Zdravím,nejsou u vás náhodou příští víkend závody noční?Jestli jo,můžu poprosit o nějaké info a je potřeba se nahlásit dopředu?Děkujismiley
Tady někdo nevi o čem je hasický sport. Dává sám o sobě najevo, že v tomhle sportu nevi o čem mluvi. V mašině je sice sila, ale v lidech je moc a když nemáš lidi kteři makaji tak je to pak o ničem a nemáš nic. Police vyhrává na znojemsku diky vodě kterou dávaji standartně 8.5v což z vás nemá nikdo a stači jim to na čas do 18.50v až tam jednou někdo udělá vodu 7 až 7,5 tak to tam nalupe lip jak police o dobrou vteřinu a pak se vymluviš na co? Přestaň se vymlouvat a začni na sobě makat pujde to taky jen to nejde ze dne na den. Pa ve Chvalovicich a sleduj rychlost vody.
Doufám, že se nám přijdeš představit hrdino až to okomentuji na příští lize :-)
To jsou teda silný slova, asi nedokážeš překousnout, že vás někdo porazí co? Podívej se na ostatní ligy tam snad jsou všichni jen z jednoho okresu? Navíc ve znojemské lize nejsme jediní "neznojmáci". Do vaši ligy nás pozvala přímo vaše velitelská rada. Oni vědí, že liga se bude lepší jen tím, že tam budou kvalitní týmy a nikoli tím, že se uzavře a nikam se neposune. A když jsi zmínil naši mašinu, tak ano je silná, ale Vémyslice, Chvalovice a Únanov mají minimalně stejně dobrou, né-li lepší. Pokud vy ji nemáte, tak si na ni vydělejte. Za námi taky nikdo nepřišel a neřekl: tady máte peníze kupte si mašinu. Všechno to byly naše vydělané peníze ani sponzory jsme tenkrat ješte neměli.
zdravíme polic . nechápu když jste třebičský okres,že se nám serete do naší okresní ligy, jezdite si svou ligu kam patříte okresem a neserte se s nadupanou mašinou mezi nás,nebejt silný mašiny tak umíte hovno, nikdo o vás na znojemsku nestojí.

Na požární útok potřebujeme:

Veškěré záznamy, články a fotky, které zde na stránkách naleznete, je zakázáno bez souhlasu administrátorky kopírovat a šířit. Kontakt na administrátorku: Meidlova.L@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one